Pranie dywanów z odwirowaniem

Dywany pierzemy najskuteczniejszą dostępną metodą "na wskroś". Dywany są trzepane mechaniczne, namaczane, szorowane, płukane i wirowane, co pozwala na pozbycie się wszelkich zabrudzeń oraz plam nie stanowiących trwałych odbarwień i uszkodzeń.

Nasi klienci mają również do wyboru pakiety z usługami dodatkowymi:

Pakiet 1

Pranie + impregnacja + ozonowanie

Pakiet 2

Pranie + neutralizacja zapachu + ozonowanie

Pakiet 3 (hipoalergiczny)

Pranie + eliminacja roztoczy i alergenów + ozonowanie

Pakiet 4 (zwierzaki)

Pranie + impregnacja + neutralizacja zapachu + ozonowanie

Pakiet 5 (hipoalergiczny bez zapachu)

Pranie + impregnacja + eliminacja roztoczy i alergenów + ozonowanie

Pakiet 6 (hipoalergiczny + zwierzaki)

Pranie + impregnacja + neutralizacja zapachu + eliminacja roztoczy i alergenów + ozonowanie

Pojedyncze usługi dodatkowe do prania dywanów:

  • Pranie + impregnacja 
  • Pranie + neutralizacja zapachów 
  • Pranie + eliminacja roztoczy i alergenów 
  • Ozonowanie 
  • Usługa ekspres (72h) 
  • Pakowanie w folię stretch 

Ceny i usługi w zakładce: CENNIK

Nawet 80% zabrudzeń w dywanach to te nierozpuszczalne w wodzie. W głębi dywanu, nawet tego o krótkim włosiu znajduje się piach, kurz, naskórek, gnijące resztki jedzenia, włosy itp.

Odchody roztoczy żyjących w kurzu to jeden z najsilniejszych alergenów znajdujących się w naszym otoczeniu.

Dywany prane są „na wskroś”. Oznacza to użycie dużej ilości wody i przemoczenie zarówno runa jak i osnowy. Pozwala to na rozpuszczenie zanieczyszczeń zalegających głęboko w dywanie.

Wirowanie z prędkością 1100 obrotów na minutę pozwala na pozbycie się 95% wody wraz z pozostałym rozpuszczonym brudem.

Na koniec zapewniamy optymalne warunki do schnięcia. Nasza suszarnia wyposażona jest w wysoko wydajne wentylatory, dmuchawę oraz osuszacz powietrza.

Pogoda nie ma najmniejszego znaczenia.

Każdy dywan na koniec przechodzi kontrolę jakości po której klient informowany jest w wadomości SMS o możliwości odbioru lub kontaktujemy się telefonicznie aby ustalić termin transportu.

Dywany orientalne

Dywany ręcznie tkane pochodzące z Nepalu, Afganistanu, Maroco, Iranu, Pakistanu, Tybetu, itp.

Dywany orientalne są ręcznie tkane dla tego najlepsze rezultaty czyszczenia uzyskuje się stosując indywidualne pranie ręczne. Jest to kłopotliwe i droższe od maszynowego, ale daje zdecydowanie lepsze rezultaty i z uwagi na znaczną wartość dywanu nie naraża go na uszkodzenia.

Maty wejściowe / wycieraczki

Maty wejściowe zapewniają czystość i higienę w miejscu pracy, pozwalają zaoszczędzić na kosztach bieżącego utrzymania porządku w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Ponieważ ich zadaniem jest „przechwycenie” zanieczyszczeń i zapobieganie roznoszeniu ich po całym budynku konieczne jest zachowanie ich właściwości kumulowania brudu poprzez regularny serwis/czyszczenie.

W naszej pralni przechodzą szereg zabiegów dzięki, którym będą służyły i spełniały swoją rolę przez długie lata. Podstawowym elementem jest pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń nierozpuszczalnych poprzez trzepanie mechaniczne. Następnie zostają zanurzone w wodzie z detergentem i szorowane aby pozbyć się zabrudzeń rozpuszczalnych. Kolejnym etapem jest płukanie, wirowanie/osuszanie i suszenie.

 

Dowiedz się więcej: dlaczego warto prać dywany na wskroś?

czyszczenie dywanów, pranie dywanów, pralnia dywanów, pranie wykładzin, pranie wykładziny, czyszczenie wykładzin, czyszczenie wykładziny