Aktualności
Wynajmij odkurzacz piorący z pralni MYJEK.

Wynajmij odkurzacz piorący z pralni MYJEK.

01-11-2021

W naszej ofercie pojawił się profesjonalny odkurzacz piorący na wynajem marki PROFI z powodzeniem wykorzystywany w salonach autodetalingu czy przez firmy piorące tapicerkę meblową.

Polecamy tą opcję w przypadku mebli wymagających odświeżenia, bez wyraźnie zarysowanych plam, które mogą wymagać profesjonalnego podejścia i doboru odpowiednich odplamiaczy.

Zapewniamy w cenie wypożyczenia skuteczny środek czyszczący w ilości umożliwiającej dwukrotne napełnienie odkurzacza a więc swobodne wypranie standardowego kompletu wypoczynkowego lub foteli w samochodzie. Dodatkowo otrzymasz szczoteczkę z włosiem pozwalającym na wtarcie naniesionego płynu bez ryzyka zaciągnięcia czy zmechacenia materiału.

Ponadto otrzymasz szczegółową instrukcje prania mebli tapicerowanych, z której dowiesz się jak zrobić to skutecznie i uniknąć nadmiernego przemoczenia materiału.

Wypożyczenie odkurzacza piorącego z naszej pralni może być lepszą opcją niż skorzystanie z przypadkowej oferty znalezionej na facebooku czy olx. Osoba znaleziona w internecie z terminami „na już” prawdopodobnie nie posiada wiedzy i umiejętności aby wykonać zlecenie w odpowiedniej jakości a udostępnione na profilach zdjęcia często są efektem manipulacji lub nie do końca uczciwie zapożyczone.

Jeśli więc np. najbliższy możliwy termin umówienia się z nami na wykonanie usługi prania mebli tapicerowanych nie do końca Ci odpowiada lub po prostu czujesz się na siłach aby wykonać pranie samodzielnie to oferta stworzona dla Ciebie!

 

Czy w ten sam sposób można wyprać dywan?

Zdecydowanie NIE. Skuteczne pranie dywanów wymaga profesjonalnych urządzeń jak automat trzepiący, wirówka, szorowarka i odpowiednio wyposażonej suszarni. Dywany pierzemy zawsze na wskroś w odróżnieniu od tapicerek meblowych, których nadmierne przemoczenie jest niedopuszczalne.

 

Zajmujemy się praniem dywanów i tapicerek od ponad 12 lat, w ciągu tego czasu zdobyliśmy liczne grono stałych klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm, skuteczność i uczciwe, indywidualne podejście do każdego zlecenia.

wstecz