Aktualności
Efekty naszej pracy z pewnością Cię zaskoczą!

Efekty naszej pracy z pewnością Cię zaskoczą!

29-06-2021

 

Meble tapicerowane takie jak narożnik, sofa, fotel, krzesła, pufy bezwzględnie wymagają okresowego prania. Nie chodzi jedynie o estetykę i usunięcie widocznych plam, dobrym zwyczajem jest również pranie mebli raz w roku ze względów higienicznych. Pozbywamy się wówczas żyjących w kurzu roztoczy, których odchody są najsilniej uczulającym alergenem, który możemy znaleźć w naszych domach. Zamówienie usługi z pakietem hipoalergicznym dodatkowo zabezpieczy tkaninę przed rozwojem roztoczy na okres 6 miesięcy!

 

Podobnie jest w przypadku dywanów jednak ze względu na odmienny sposób użytkowania zalecamy dwukrotne pranie w ciągu roku ze względów higienicznych. Leżące na podłodze dywany zdecydowanie bardziej narażone są na zabrudzenie. Tu również można skorzystać z opcji dodatkowych jak impregnacja, która zapobiega penetracji włókna przez zabrudzenia lub pakietu hipoalergicznego.

 

Regularne pranie mebli i dywanów zdecydowanie zwiększa ich żywotność i pozwala cieszyć się nimi dłużej. Pozbycie się nierozpuszczalnych zabrudzeń, w tym piachu, zapobiega mikrouszkodzeniom, przetarciom i zmatowieniom.

 

Wniosek jest oczywisty, niewielki wydatek na pranie pozwala na zachowanie mebli tapicerowanych i dywanów w idealnej kondycji na dłużej a co za tym idzie, odroczyć i zmniejszyć częstotliwość koniecznej wymiany dzięki czemu oszczędzamy już całkiem spore kwoty.

 

czyszczenie dywanow, czyszczenie mebli, czyszczenie sofy, pranie dywanow, pranie mebli, pralnia dywanow, pranie dywanow, 

 

Cennik usług prania dywanów i tapicerki meblowej: CENNIK

wstecz