Aktualności
Meble tapicerowane - pranie powierz profesjonalistom.

Meble tapicerowane - pranie powierz profesjonalistom.

31-03-2019

     Każdy zdaje sobie sprawę z konieczności odkurzania i mycia takich elementów wystroju jak podłogi i blaty, boimy się bakterii obecnych w łazienkach i toaletach starając się używać środków za pomocą, których pozbędziemy się zanieczyszczeń zagrażających naszemu zdrowiu. Są  jednak powierzchnie nagminnie zaniedbywane pomimo tego, że wyjątkowo intensywnie użytkowane.

     Meble tapicerowane jak sofy, narożniki, fotele i krzesła eksploatowane są codziennie i na tysiące sposobów. Dla wielu osób pewnie nie małym zaskoczeniem będzie porównanie zanieczyszczeń, które w nich się znajdują z tymi, które występują w toaletach. Jednak wystarczy uświadomić sobie, że nieprane latami absorbują ogromną ilość naskórka, zapleśniałych z czasem fragmentów jedzenia oraz przyciąganych z powietrza wolno unoszących się bakterii, pyłków i zanieczyszczeń.


     Próby zadbania o meble we własnym zakresie bez odpowiedniego sprzętu przyniosą więcej szkody niż porządku. Wcieranie w głąb tapicerki brudu na pewno nie sprawi, że odzyskają świeżość. Używanie domowych wersji odkurzaczy piorących jest bardzo dobrym rozwiązaniem ale należy zaznaczyć, że ze względu na ich moc jesteśmy w stanie pozbyć się zanieczyszczeń jedynie z wierzchniej warstwy materiału.
     Zachęcamy do korzystania z usług firm dysponujących odpowiednim zapleczem technicznym. Nie bez znaczenia jest też doświadczenie, które pozwala na uniknięcie nadmiernego przemoczenia i usunięcie plam, które wydawać się mogą niemożliwe do wywabienia dla amatorów albo osób początkujących w branży. Działając jako pralnia MYJEK jeździmy do klientów wykonywać tego typu usługi przeszło 10 lat. W tym okresie spotkaliśmy się z ogromem różnych plam i rodzajów obić. Nasza skuteczność to niemal 100%. Często nasi klienci podkreślają, że na własna rękę po prostu nie opłaca się zapierać nie tylko ze względu na często bardzo mizerne efekty ale również cenę "marketowych" środków i czas, który trzeba na to poświęcić. Korzystanie z usług osób, które jedynie dorabiają sobie w ten sposób okazyjnie piorąc meble może skutkować w najlepszym wypadku brakiem efektu, najgorszym - trwałym odbarwieniem.

Działamy na terenie miejscowości: Bochnia, Brzesko, Wojnicz, Wiśnicz, Szczurowa oraz okolic.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przebiegu prania tapicerki meblowej w domu u klienta: Pranie tapicerki meblowej - jak przebiega?

wstecz