Pranie tapicerki samochodowej

Samochód jest miejscem, w którym podobnie jak we własnym domu często spędzamy znaczną część swojego życia. Dojazdy do pracy, sklepu lub załatwianie innych codziennych spraw powoduje że wnętrze traci świeżość i brudzi się. Pot, naskórek, piach i błoto sprawiają, że poruszanie się naszym samochodem może stać się uciążliwe, kumulują wilgoć niczym kuweta, sprzyjają rozwojowi bakterii i w końcu zaczynają brzydko pachnieć. Czysta lub brudna karoseria z pewnością nie ma na nas takiego wpływu jak „zapuszczone” niewielkie wnętrze, w którym musimy spędzić określony czas aby dotrzeć do celu. Względy estetyczne i wrażenie wywierane na pasażerach są oczywiste.

Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym jest odkurzanie, które powinniśmy wykonywać systematycznie samodzielnie lub zlecając to „na myjni”. Ominięcie tego zabiegu powoduje znaczne nawarstwienie się piachu w podłodze i poważne trudności w doprowadzeniu jej do porządku.

 

Powierzając nam pranie tapicerki i czyszczenie plastików w swoim samochodzie macie pewność, że usługa wykonana zostanie z pełną starannością przez zespół z przeszło 10 letnim doświadczeniem. Radzimy sobie doskonale z większością standardowych zabrudzeń. Wyjątek stanowią zabrudzenia pobudowlane – kleje zaprawy i inne zniszczenia mechaniczne. Nie jesteśmy firmą zajmującą się autodetailingiem, nie demontujemy wnętrza aby dostać się do każdego zakamarka co ma odzwierciedlenie w cenie.

 

Naszym celem jest doprowadzenie wnętrza pojazdu i wszystkich widocznych elementów do jak najlepszego stanu poprzez wyczyszczenie i wypranie.

Czas trwania usługi to ok. 4-5h. Samochód można odebrać wilgotny lub pozostawić nam do wysuszenia. Suszymy dmuchawą, wentylatorem latem lub zimą włączając nawiew i ogrzewanie w pojeździe (ważne jest aby były sprawne).

Tapicerki pierzemy cały rok! Zwykle suszenie zajmuje od 1-3h.